Seznam  interesnih dejavnosti, ki se izvajajo v šolskem letu 2021/2022:

Glede na prijave smo oblikovali skupine Interesnih dejavnosti.

Dodatni vpisi učencev so možni v dogovoru z mentorjem interesne dejavnosti.

Interesne dejavnosti na podružničnih šolah se izvajajo od 1. septembra 2021.

 

SEZNAM INTERESNIH DEJAVNOSTI

IME ID MENTOR RAZREDI ŠOLA TERMIN PROSTOR
Odbojka Akrap Aleksandra 6.-9. r OŠ Ig četrtek, 0.ura telovadnica
Odbojka Petrovčič Anita 3.-5. r OŠ Ig torek, 7.ura telovadnica
Astronomija za začetnike Brence Martina 7., 8., 9. r OŠ Ig petek, 0.ura ST A10
Matematično-fizikalni krožek Brence Martina 6., 8., 9. r OŠ Ig četrtek, 0.ura LT
Kolesarski krožek K Kunovar Aleksandra 4. r OŠ Ig torek, 6. ura
Kolesarski krožek V Vinšek Katarina 4. r OŠ Ig torek, 6. ura
Kolesarski krožek H Hrovat Vida 4. r OŠ Ih torek, 6. ura
Kolesarski krožek D Dodič Andreja 4. r OŠ Ig torek, 6. ura
Računalniški krožek Gerzić Edina 2., 3. r OŠ Ig ponedeljek, 7. ura računalnica
Nemščina Hozjan Boris 3. r OŠ Ig  sreda, 7. ura A 3
Športne urice Kramar Ana 1.-3. r OŠ Ig pon., 6. ura SA
Logična pošast Križman Maja 4., 5. r OŠ Ig četrtek, 5. ura
Vesela šola Križman Maja 4.-6. r OŠ Ig po dogovoru
Matematični krožek Zupan Diana 6.-9.r OŠ Ig torek, 0. ura (ST), sreda, 0. ura (LT) A3 (ST)/E28 (LT)
Vesela šola Lemež, Sečnik Barbara 7.-9. r OŠ Ig ponedeljek, o. ura (LT)
Kresnička Ortar Mirjam 6., 7. r OŠ Ig petek, 6. ura A11
Bralno tekmovanje Bücherwurm Potočnik Branka 7.-9. r OŠ Ig po dogovoru A8
Nemščina 4 Potočnik Branka 9. r OŠ Ig četrtek, 5.(LT)/6. (ST) ura A8
Gremo na Krim Pšeničnik Marjana 2., 3. r IV, 4.,5. r Ig OŠ Ig + PŠ Iška vas petek, po dogovoru zunaj
Šolski radio in gledališče Simčič Barbara 6.– 9. r OŠ Ig sreda, 7.30 A9
Ustvarjalni krožek Strelec Petra 1.-3. r OŠ Ig petek, 7. ura kotiček
Gozdno-naravoslovno potepanje Števančec Božena 1.-3. r OŠ Ig torek (12.55 – 14.30) gozd, kotiček
Taborniki (plačilo članarine TZS) Števančec, Mazej Božena, Tinkara 5.-9.r OŠ Ig po dogovoru
Ples Šuc Anita 4.-6. r OŠ Ig ponedeljek, 13.45 – 14.30 steklena avla
Gozdno-naravoslovno potepanje Kavčič Nataša 1.-3. r OŠ Ig torek (12.55 – 14.30) gozd, kotiček
Pravljično-ustvarjalni krožek Verlič Maša 1., 2. r OŠ Ig sreda (13.30-14.15) E24
Kvizi, križanke, uganke Vinšek Katarina 4., 5. r OŠ Ig torek, 7.ura
English club Zorko Karmen 7. r OŠ Ig četrtek, 6. ura A 13
Matematične delavnice Župec Andreja 8., 9. r OŠ Ig torek, 0., sreda 0. , ST, pet,0, ST A 17
Šahovska tekmovanja Župec Andreja 1.-9. r OŠ Ig + PŠ po dogovoru
Ustvarjalno oblikovanje in film Antolič Jožefa 6.-9. r OŠ Ig ponedeljek, 6., 7. ura
Novinarski krožek Čergič Slavica 6.-9. r OŠ Ig petek, predura B 19
Naravoslovno – tehnični krožek Šantej Gorazd 6.-9. r OŠ Ig
MPZ Ig Kukovica Polona 6.-9. r OŠ Ig torek in sreda, 7. ura
OPZ Golo Kukovica Polona 1.-3. r PŠ Golo petek, 13.15. – 14.00 GO 4
OPZ Ig Kukovica Polona 1.-5. r OŠ Ig torek in četrtek, 6. ura
OPZ Tomišelj Kukovica Polona 1., 2. r PŠ Tomišelj četrtek, 14.05 – 14.50 TOK
Sprostitveno-ustvarjalne igre Berlisk Petra 1.-3. r PŠ Golo torek , 13.15 – 14.00  GO 4
Miselne igre Vidmar Vanja 1.-3. r PŠ Golo pon. , 13.15 – 14.00 GO 4
Igre in ples iz naše preteklosti Merlak Jana 1.-3. r PŠ Golo čet, 14.05 – 14. 50 VNP, GO4
Pravljično-gibalni krožek Stojko Topolovec Katarina 1.-3. r PŠ Golo sreda , 13.15 – 14.00 travnik, VNP, GO 4
Naravoslovni krožek Kunovar Aleksandra 1.-3. r PŠ Iška vas sreda , 13.15 – 14.55 (na 14 dni)
Ustvarjalni krožek – Iška vas Kunovar Aleksandra 1.-3. r PŠ Iška vas sreda , 13.15 – 14.55 (na 14 dni)
Pravljični krožek Kušar  Tina 1., 2. r PŠ Iška vas čet., 12.25 – 13.15 (1.i), pet., 11.35 – 12.25 (2.i) IV2 (1.I), IV3 (2.I)
Zabavno se je igrati Kušar  Tina 1. r PŠ Iška vas pon. in sre., 12.25 – 13.15 IV2 in zunaj
Glasbeni krožek – Iška vas Pšeničnik Marjana 1.-3. r PŠ Iška vas četrtek, 7.15 – 8.00 IV 3
Gremo ven Pšeničnik Marjana 2.,3. r PŠ Iška vas petek, 12.25 – 14.55 IV1 in zunaj
Nemščina Hronek Liljana 1., 2. r PŠ Tomišelj četrtek, 14.55-15.40 TO2
Zabavne urice Hronek Liljana 1., 2. r PŠ Tomišelj pon. , 13.15 – 14.00 TO2 in zunaj
Likovno ustvarjanje Jereb Skrt Dominika 1., 2. r PŠ Tomišelj torek, 11.40 – 12.25
Športni krožek Kramar Ana 1., 2. r PŠ Tomišelj sreda , 14.05-14.55 igišče, TO2
Spoznavamo svet Križman Romina 1., 2. r PŠ Tomišelj petek, 13.15-14.00 TO2
Šahovski krožek Janželj Lara 1.-9.r OŠ Ig + PŠ

1. -3. r: torek, 17.00 do 17.45,

4. – 9. r: torek, 17.45 do 18.30.

A7
Mini rokomet  Maričič Matija 1. in 2. razred OŠ Ig + PŠ

sreda, 14.30 – 15.30

petek 14.15 – 15.00

telovadnica
Mini rokomet  Maričič Matija 3. in 4. razred OŠ Ig + PŠ

ponedeljek, 14.30 – 15.30

petek, 15.00 – 15.45

telovadnica
Mini rokomet  Maričič Matija 5. razred OŠ Ig + PŠ

ponedeljek in sreda, 15.30 – 17.00

petek, 15.15 – 17.00

telovadnica
Košarka Selan Jošt 1. – 9.r od srede, 20. 10., dalje telovadnica
Baseball and softball Lesjak Rok 1.– 9. r OŠ Ig + PŠ

sreda 14.30 – 15.15

(dodatni termin 6. 10.: 14.30 – 16.00)

telovadnica
Dvoranski nogomet Podobnikar  Darjan dečki 2.-7 r, deklice 5.-9. r OŠ Ig + PŠ januar 2022 telovadnica