Koledarji

 

 

6. a

6. b

6. c

7. a

7. b

7. c

8. a

8. b

8. c

9. a

9. b

9. c

pon

1.

S

 

 

ZGO

 GUM

 GUM

 

 

 

 

 

GUM 

 

tor

2.

             GUM        GUM    

sre

3.

   

ZGO

                   

čet

4.

 

ZGO

                     

pet

5.

                         GUM

so, ne

6., 7.

                     

pon

8.

L

     

ŠI1

ŠI1

ŠI1

 

ŠI1

ŠI1

ŠI1

ŠI2

ŠI2

tor

9.

 

N2N

N2N

     

DKE

 GUM          

sre

10.

       

DKE

DKE

       

NI3

NI3

NI3

čet

11.

                         

pet

12.

                         

so, ne

13., 14.

                         

pon

15.

S

       

NI2

NI2

NI2

NI2

NI2

 

KEM

NI2

tor

16.

        ŠD - Atletika

sre

17.

 

               

KEM

   

čet

18.

       GUM      

KEM

KEM

KEM

   

KEM

pet

19.

 

GEO

 GUM  

NI1

NI1

NI1

NI1

NI1

NI1

NI1

NI1

 

so, ne

20., 21.

                         

pon

22.

velikonočni ponedeljek

tor

23.

L

               GUM

DKE

 MAT  MAT  MAT

sre

24.

 

NAR

     

NAR

 

ND – GIBALA, poškodbe in prva pomoč

     

čet

25.

   

NAR

 

NAR

 

NAR

DKE

DKE

 GUM      

pet

26.

   GUM  

NAR

           

TJA

TJA

TJA

so

27.

dan upora proti okupatorju

ne

28.

                         

pon

29.

prvomajske počitnice

tor

30.

prvomajske počitnice

 

sre

1.

praznik dela

čet

2.

praznik dela

pet

3.

pouka prost dan (nadomeščanje 11. 5. 2019)

so, ne

4., 5.

                         
      6. a 6. b 6. c 7. a 7. b 7. c 8. a 8. b 8. c 9. a 9. b 9. c

pon

6.

S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tor

7.

 

ND – Travnik (NPZ SLJ)

           

ND – Zdravstvena vsebina + fizika (NPZ SLJ)

sre

8.

                         

čet

9.

 

NPZ MAT

NPZ MAT

NPZ MAT

     

BIO

BIO

ZGO

ŠD – Plavanje (NPZ MAT)

pet

10.

       

ŠD - Plavanje

           

so

11.

pouk (nadomeščanje pouka prostega dne, 3. 5. 2019) – Odprti dan šole

ne

12.

                         

pon

13.

 

ŠD – Plavanje (NPZ TJA)

           

TD – Center Ig (NPZ ?)

tor

14.

             

GEO

 

BIO

     

sre

15.

           MAT  MAT  

GEO

     

FIZ

čet

16.

             

ŠD - Plavanje

FIZ

FIZ

 

pet

17.

             

ZGO

ZGO

GEO

     

so, ne

18., 19.

                         

pon

20.

S

 

GEO

       

SLJ

SLJ

SLJ

GEO

GEO

GEO

tor

21.

 

SLJ

SLJ

SLJ

GEO

GEO

 

FIZ

FIZ

FIZ

     

sre

22.

 

KD – Likovna vsebina

   

GEO

     

SLJ

SLJ

SLJ

čet

23.

     

GEO

SLJ

SLJ

SLJ

           

pet

24.

 

Ekskurzije

so, ne

25., 26.

                         

pon

27.

L

     

ZGO

 

ZGO

MAT

MAT

MAT

   

BIO

tor

28.

 

TJA

TJA

TJA

           

BIO

ZGO

 

sre

29.

       

MAT

TJA

TJA

TJA

 

BIO

 

čet

30.

                   

ZGO

 

ZGO

pet

31.

 

MAT

MAT

MAT

 

ZGO

             

Podkategorije

Koledar dejavnosti in preiskusov na PS

Jedilniki OŠ Ig

SIO 2020

erasmus

Vreme

Cannot get Ljubljana location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Spletne učilnice