Z.št.

IME IN PRIIMEK

DAN

URA

OD

DO

1.

Antolič Jožefa

TOREK

5.

12.05

12.50

2.

Beljan Manuela

PETEK

4.

11.15

12.00

3.

Blažič Danica

TOREK

0.

7.30

8.15

4.

Černjavič Suzana

ČETRTEK

5.

12.05

12.50

5.

Dobernik Irena

TOREK

7.

13.55

14.40

6.

Dodič Andreja

PONEDELJEK

2.

9.10

9.55

7.

Horvat Markovič Marija

PONEDELJEK

5.

12.05

12.50

8.

Hozjan Boris

PONEDELJEK

4.

11.15

12.00

9.

Hrovat Mira

PONEDELJEK

5.

12.05

12.50

10.

Hrovat Vida

SREDA

2.

9.10

9.55

11.

Kert Lea

TOREK

3.

10.25

11.10

12.

Križman Maja

PETEK

3.

10.25

11.10

13.

Lovšin Anja

 SREDA

5.

 12.05

12.50 

14.

Meden Martina

PONEDELJEK

1.

8.20

9.05

15.

Oprešnik Prodanovič Alja

PETEK

4.

11.15

12.00 

16.

Ošap Nedeljko

TOREK

5.

12.05

12.50

17.

Pavlin Nevenka

PETEK

2.

9.10

9.55

18.

Petkovšek Mojca

SREDA

3.

10.25

11.10

19.

Sečnik Mirjam

ČETRTEK

5.

12.05

12.50

20.

Strelec Petra

SREDA

0.

7.30

8.15

21.

Števančec Božena

SREDA

0.

7.30

8.15

22.

Šuc Anita

PETEK

2.

9.10

9.55

23.

Uršič Nataša

PETEK

3.

10.25

11.10

24.

Verlič Maša

SREDA

1.

8.20

9.05

25.

Videmšek Špela

SREDA

3.

10.25

11.10

26.

Vidmar Vanja

PETEK

4.

11.15

12.00

27.

Vinšek Katarina (nad. Marija Lazarić)

TOREK

3.

10.25

11.10

28.

Zeljkovič Jerica

PETEK

5.

12.05

12.50

 

Z.št.

IME IN PRIIMEK

DAN

URA

OD

DO

1.

Akrap Aleksandra

TOREK

2.

9.10

9.55

2.

Antolič Jožefa

TOREK

5.

12.05

12.50

3.

Babšek Andreja Andreja

PO DOGOVORU

   

4.

Brence Martina

PONEDELJEK

6.

12.55

13.40

5.

Bućan Aleš

ČETRTEK

3.

10.25

11.10

6.

Crepulja Bićanić Tanja

PONEDELJEK

3.

10.25

11.10

7.

Čergič Slavica

ČETRTEK

2.

9.10

9.55

8.

Dobernik Irena

TOREK

7.

13.55

14.40

9.

Flajnik Barbara

PO DOGOVORU

   

10.

Harman Tina

PETEK

3.

10.25

11.10

11.

Hozjan Boris

PONEDELJEK

4.

11.15

12.00

12.

Kert Lea

TOREK

3.

10.25

11.10

13.

Kukovica Polona

SREDA

5.

12.05

12.50

14.

Lemež Barbara

SREDA

4.

11.15

12.00 

15.

Ortar Mirjam

ČETRTEK

3.

10.25

11.10

16.

Perme Meta

TOREK

4.

11.15

12.00 

17.

Plavec Kristina

SREDA

4.

11.15

12.00

18.

Potočnik Branka

ČETRTEK

5.

12.05

12.50

19.

Simčič Barbara

PONEDELJEK

2.

9.10

9.55

20.

Skočir Nataša

PONEDELJEK

4.

11.15

12.00 

21.

Šantej Gorazd

SREDA

3.

10.25

11.10

22.

Šuc Anita

PETEK

2.

9.10

9.55

23.

Trošt Stenovec Vilma

PETEK

2.

9.10

9.55

24.

Weber Dušan

ČETRTEK

4.

11.15

12.00 

25.

Zavec Stanko

TOREK

3.

10.25

11.10

26.

Zorko Karmen

ČETRTEK

2.

9.10

9.55

27.

Toni Sandra

PETEK

2.

9.10

9.55

28.

Župec Andreja

TOREK

1.

8.20

9.05 

 

ŠolaTermin
Osnovna šola Ig

4. 10. 2018 od 16.00 do 17. 30

8. 11. 2018 od 16.00 do 17. 30

6. 12. 2018 od 16.00 do 17. 30

10. 1. 2019 od 16.00 do 17. 30

7. 3. 2019 od 16.00 do 17. 30

4. 4. 2019 od 16.00 do 17. 30

23. 5. 2019 od 16.00 do 17. 30

Podružnična šola Golo 1. sreda v mesecu od 16.00 do 17.30
Podružnična šola Iška vas 2. torek v mesecu od 16.00 do 17.30
Podružnična šola Tomišelj 2. sreda v mesecu od 17.00 do 18.30

Vreme

Cannot get Ljubljana location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Spletne učilnice